Понеділок, 20 Травня, 2024

У Каховці міськрада виділила 3 ​​мільйони гривень для проїзду пільговиків, але пенсіонерів до цієї категорії не віднесла

В 2022 році каховські перевізники отримають 3 мільйони гривень відшкодування за пільговий проїзд із бюджету громади. І незважаючи на те, що до складу Каховської ОТГ входять Роздольне, Малокаховка, Коробки та Чорноморівка, привілеєм перевезень пасажири зможуть користуватися виключно на території міста. До того ж, на пенсіонерів це право не поширюється. Чому так сталося і як представники місцевої влади коментують таке рішення – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Своє обурення щодо несправедливості у відношенні до решти жителів громади висловив депутат міської ради Олександр Білолід. Він вважає, що мешканці сіл, які входять до складу Каховської об’єднаної територіальної громади, мають таке саме право користуватися пільгами, як і городяни.

Більш стримано це питання прокоментувала секретар міської ради Ірина Гончарова. За її словами, 3 мільйони гривень компенсації покриють лише 1656 пільговиків. Якщо ж зачіпати всіх пенсіонерів, які щодня користуються послугами пільгових перевезень, то в такому разі довелося б місцевому бюджету перераховувати автотранспортному підприємству понад 20 мільйонів на рік.

А от, за словами начальника управління праці та соціального захисту населення Андрія Скрипниченка, у Каховці є пенсіонери, які є дуже заможними людьми. «Вони автобусами не їздять», – доповнив свою думку чиновник.

Також у міськраді наголосили, що додаткові труднощі з умовами пільгових перевезень мешканців громади створює відсутність конкурсу на таку послугу. Адже раніше цим питанням займалися районні та обласні адміністрації. Тепер же у стінах Каховської міськради очікують, коли районні маршрути потраплять у їхнє розпорядження, тоді вони й розпочнуть створення умов для пільгового проїзду мешканців району.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.