Понеділок, 20 Травня, 2024

Залізний Порт очолив ТОП-10 морських курортів України

Курортне селище Залізний Порт став самим затребуваним серед туристів в 2021 році. Такі дані опублікувало Державне агентство розвитку туризму за результатами найбільш запитуваних морських курортів України. Більше інформації – на сайті kherson-future.com.ua.

Рейтинг складався по результатам пошукових запитів Google-Maps&Search за 9 місяців поточного року. Саме Залізний Порт найчастіше цікавив туристів. При виборі місця відпочинку курортне селище привертав увагу безкоштовними пляжами, розвиненою інфраструктурою, великим вибором орендованого житла (як економ-класу, так і категорії «люкс»), а також ціновою політикою. До того ж Залізний Порт знаходиться поруч з найбільшим в країні заповідником – Чорноморським біосферним. І часто туристи відправляються туди з екскурсіями.

Мабуть, ціновий критерій став ключовим, чому Одеса вперше не увійшла в рейтинг ТОП-10. Все частіше туристи висловлювали думку, що ціни на відпочинок в курортному місті занадто завищені.

Другим найбільш часто запитуваною курортом в цьому році стала Кирилівка в Запорізькій області. Вона також приваблива великою кількістю безкоштовних пляжів, пансіонатів і баз відпочинку. Є в Кирилівці аквапарк, парк атракціонів, дельфінарій.

Замикає трійку лідерів туристичної привабливості морських курортів – Коблево в Миколаївській області. Особливо радує селище неглубокими прогрітими пляжами, тому це місце найчастіше вибирають для відпочинку з дітьми.

Варто відзначити, що в рейтинг запитів Google-Maps&Search потрапили ще чотири морських курорти Херсонській області: Лазурне (5 місце), Генічеськ (6 місце), Скадовськ (7 місце), Щасливцеве (8 місце).

Також в ТОП-10 потрапили три морських курорти Одеської області: Чорноморськ (4 місце), Грибівка (9 місце), Вилкове (10 місце).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.