Четвер, 23 Травня, 2024

У старому центрі Херсона дорожній знак “ліг відпочити”, і нікому до нього немає справи

В історичному центрі Херсона, на перехресті вулиці Боршака та провулка Пачоського, дорожній знак прийняв горизонтальне положення. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив місцевий мешканець Ярослав Концевий. Чоловік зазначив, що конструкція валяється біля тротуару вже кілька днів, і попросив міський голову та представників місцевої поліції посприяти тому, щоб знак знову став вертикальним. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Ярослав Концевий упевнений, якщо муніципальна влада не зверне увагу на «відпочиваючий» дорожній знак, його можуть оперативно здати в пункт прийому металобрухту ті, хто не надто переймається важливістю наявності таких покажчиків.

Примітно, що інші херсонці знак, що впав, сприйняли як рядову, нічим не примітну для міста подію. Окремі коментатори відзначали, що на сусідніх вулицях лежать аналогічні дорожні знаки, і за їх долю також ніхто не турбується. Втім, знайшлися серед передплатників Ярослава Концевого й представники відомчого управління. Його співробітник подякував херсонцю за надану інформацію та пообіцяв оперативно прореагувати на сигнал.

Варто зазначити, що дорожній знак тут міг впасти зовсім не самостійно, а з чиєюсь конкретною «допомогою». Один із таких прикладів стався півтора місяці тому у Таврійському мікрорайоні. Там двоє підлітків додумалися зламати знак «Поступися дорогою». У своєму вчинку вони не бачили нічого соромного. Більше того, один із учасників зняв на камеру смартфона весь процес, а потім залив ролик в інтернет. Так хулігани миттєво стали «зірками» місцевих соціальних мереж. Незабаром на неповнолітніх чекала виховна бесіда, а на батьків – штраф.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.