П’ятниця, 24 Травня, 2024

Вандала, який розкурочив в Каховці “Легендарну тачанку”, відправили під арешт

Зловмиснику, який різав на металобрухт монумент «Легендарна тачанка», обрали запобіжний захід. Житель Каховського району кілька разів під покровом ночі приїжджав до пам’ятника та болгаркою розрізав бронзові шматки. Загалом мародеру вдалося забрати близько 300 кілограм цінного металу. Докладніше про те, що сталося, читайте на сайті kherson-future.com.ua.

«Робота» вандала викликала у місті великий резонанс. Упродовж кількох днів поліції вдалося затримати зловмисника. Ним виявився 30-річний представник ромської національності. Оскільки монумент розташований за містом (посеред степу, за три кілометри від Каховки), де немає ні освітлення, ні камер відеоспостереження, злодій почував себе в повній безпеці, орудуючи різальним інструментом.

Також дивує той факт, що затриманий ніяк не покаявся у скоєному. Більше того, не встиг відбутися суд по цій справі, як зловмисник знову взявся за старе – поїхав на «Легендарну тачанку». Але цього разу його чекало фіаско: за пам’ятником стежили ретельніше, тому злочинця затримали на місці злочину. Тепер правоохоронна система не була такою гуманною, тому на вимогу прокуратури відправила вандала під цілодобовий домашній арешт.

Наразі всі вирізані бронзові шматки від «Легендарної тачанки» зберігаються на складі місцевого КП. Складність полягає в тому, що приварити їх назад у комунальників немає ні спеціалізації, ні необхідного обладнання. На даний момент проводиться пошук підрядника, який готовий виконати таку роботу.

Крім того, мер Каховки Віталій Немерець порушив питання, щоб відновити вуличне освітлення біля монумента, а також підключити територію до системи цілодобового відеоспостереження.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.