Понеділок, 20 Травня, 2024

Житло для сиріт з Нововоронцовки

У селі Нововоронцовка Бериславського району Херсонщини шестеро сиріт та інших дітей, що з різних причин залишилися без опіки батьків, перебувають на спеціальному квартирному обліку і мають право отримати житло поза чергою. 

Більше читайте на сайті kherson-future.

Надання житла таким пільговикам, які не мають свого місця для проживання, відбувається після завершення терміну їхнього перебування у соціальних установах, прийомних родинах або на утриманні піклувальників. 


На ці витрати керівництво Нововоронцовської сільради цьогоріч отримало близько двох мільйонів державних грошей, які вже почали реалізовувати за призначенням.

Першою ключі від власного житла отримала юна дівчина сирота.
Про цю подію повідомляє ksza.ks.ua.


Квартиру з чотирма кімнатами щасливиця обрала сама. Вона буде проживати поряд із своєї сестрою, яка мешкає в сусідній квартирі. 

Перш ніж це помешкання було придбано, воно пройшло всі необхідні обстеження. Рішення про купівлю прийняли після кількох засідань спеціальних комісій. 

А 12 листопада новоронцовський голова Володимир Марчук передав новоспеченій власниці ключі від омріяної квартири. 

У селі багато уваги приділяється забезпеченню усім необхідним сиріт та  дітей, чиїх батьків позбавили їхніх прав. 

Протягом п`яти останніх років сільрада придбала для юних підопічних два об’єкти в якості соціального житла. П’ять квартир , а також  будинків було придбано безпосередньо для передачі у власність сиротам, що перебували на  квартирному обліку. 

Крім цього, власне помешкання отримав сімейний дитячий будинок.


Сподіваємося, що найближчим часом і інші сироти дочекаються свого житла.

Для дітей, що входять у дорослий вік, не маючи нічого за душею, це неабиякий шанс розпочати повноцінне самостійне життя.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.