Понеділок, 20 Травня, 2024

Новий рік Херсон зустріне з новою 18-метрової ялинкою

Напередодні нового 2022 року центральну площу Херсона хочуть прикрасити новою головної ялинкою. Більше інформації на сайті kherson-future.com.ua.

Тендер на закупівлю штучного дерева 13 жовтня було розміщено КП «Херсонміськсвітло» на сайті Prozorro. Згідно з умовами, ялинка повинна бути 18 метрів у висоту і 8,5 метрів діаметром. До неї повинні йти 3 тисячі метрів гірлянд, півтораметрова верхівка, сто світлових фігур у вигляді бантів, кульок і інших новорічних прикрас. Крім цього, головне дерево повинні прикрашати кулі золотого кольору – 20 і 10 сантиметрів. Перших планується закупити 180 штук, других – 820. Огороджувати новорічну красуню буде паркан довжиною в 10 метрів і висотою в 1,4 метра.

Згідно тендеру, така ялина оцінюється в 1,6 мільйона гривень.

З вірою попадання в народний рейтинг

Щорічно напередодні новорічних свят по всій країні створюється так званий народний рейтинг кращих головних ялинок України. Щороку керівництво того чи іншого обласного центру намагається виділитися на тлі інших. Наприклад, в минулому році новорічне дерево на Софіївській площі в Києві прикрасили 15 кілометрів гірлянд! А головна ялинка в Харкові з 2018 року тримає рекорд країни за висотою – 40 метрів 49 сантиметрів. Відзначилася і новорічна красуня в Дніпрі, ілюмінація якої виблискувала гербом міста.

Головна ялинка Херсона в подібних рейтингах участі не брала. Вона не могла похвалитися рекордною висотою або яскравою ілюмінацією. Найчастіше новорічне дерево формувалося з живих сосен, об’єднаних металевим каркасом і прикрашених гірляндами.

Якою буде головна ялинка Херсона у 2022 році – побачимо незабаром. Втім, рекорди – не головне. Куди важливіше, щоб її присутність створювало для городян і гостей міста атмосферу свята, радості, казки і віри в краще.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.