Понеділок, 20 Травня, 2024

В планах відкриття другого в Херсоні інсультного центру

Щороку від інсульту в Україні помирає величезна кількість людей (понад 100 тис.). Це серйозне порушення мозкового кровообігу руйнує життя людини, потроху забираючи в неї шанси на щасливе майбутнє, адже чимало з хворих залишаються інвалідами та страждають від інших негативних наслідків. У зв’язку з такою ситуацією Міністерство охорони здоров’я приділяє все більше уваги цьому питанню, намагаючись знизити таку сумну статистику. Щоб дізнатися більше переходьте на наш сайт kherson-future.com.ua.  

У Херсоні, на жаль, теж є немало тих, хто добре знайомий з цією хворобою. Міський інсультний центр, який працює в клінічній лікарні ім. Євгена Карабелеша, став рятувальним кругом для багатьох пацієнтів з інсультом. Кількість тих, хто проходить реабілітацію після інсульту та повертається до свого життя з мінімальними наслідками, зростає.

Гарною новиною для всіх херсонців є те, що в Херсоні заплановано відкриття другого інсультного центру, який працюватиме в обласній клінічній лікарні. Подробиці щодо кількості місць і конкретного приміщення, яке буде виділено для таких цілей, поки не розголошують. Однак відомо, що двоє досвідчених херсонських спеціалістів-нейрохірургів вже відправилися до Дніпра в обласну клінічну лікарню ім. Іллі Мечникова для того, щоб підвищити свою майстерність, обмінятися досвідом з дніпровськими колегами. Повернувшись, лікарі зможуть допомогти херсонцям, які постраждали від інсульту, скоріше прийти до тями та влитися у своє нормальне життя.

До обласної клінічної лікарні вже зверталися пацієнти з цією хворобою. Але їх кількість поки що обмежена, оскільки для повноцінного прийому необхідно мати більше спеціально підготовлених приміщень та різноманітного обладнання.

Сподіватимемось, що відкриття другого інсультного центру в Херсоні не за горами та все більше херсонців зможуть отримувати якісну, організовану медичну допомогу у своєму рідному місті.    

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.