Понеділок, 20 Травня, 2024

Велосипедисти Херсонщини позмагаються в «Козацькій милі»

Вже завтра, 14 жовтня, в Херсоні стартують велосипедні ралі «Козацька миля». Спортивний марафон стане справжнім викликом для любителів двоколісного транспорту, адже їм треба буде підкорити маршрут в 160 кілометрів (або 100 миль)! Деталі на сайті kherson-future.com.ua.

Як повідомляють організатори, шлях буде пролягати неподалік від двох історичних місць: Каменської та Олешківської січей. Тим самим учасники проїдуться по славним місцях українського козацтва, віддавши данину пам’яті наших предків. 

Захід стартує о 10:00 від ТРЦ «Фабрика» (4-а черга). Щоб взяти в ньому участь, потрібно пройти реєстрацію за посиланням, яка займе всього кілька хвилин, і заплатити стартовий внесок – 200 гривень. 

Обов’язкові умови для учасника: повноліття і наявність велосипеда. Однак цього може бути недостатньо. Всіх велосипедистів очікує вкрай складний маршрут, який триватиме 11 годин. За цей період часу раллісти побувають в трьох населених пунктах: Херсоні, Новій Каховці та Олешках. 

Завершиться марафон в Херсоні біля ТЦ «Епіцентр», де всіх чекають оригінальна медаль і сертифікат про проходження дистанції. 

Якщо ви прийняли рішення взяти участь в ралі, організатори радять: 

  • Бути впевненим у власних силах. Брати участь в такому марафоні без підготовки – прямий шлях нанести шкоди здоров’ю. 
  • Бути впевненим у технічному стані велосипеда. Транспортний засіб має бути повністю справним і не підвести на дистанції. Якщо на маршруті буде здійснена вимушена зупинка, учасник вибуває з марфона.
  • Запастися водою і перекусом, щоб підкріпитися в дорозі і набратись нових силам. 

Варто відзначити, що супроводжувати захід будуть два автомобіля. В одному буде знаходитися суддівська колегія, інший буде замикати останнього учасника. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.