Понеділок, 20 Травня, 2024

Пам’ятник кавуну, затишні альтанки, мальовничі краєвиди: чим може зацікавити набережна у Голій Пристані

Гола Пристань уже давно приваблює туристів не тільки з Херсонщини, але й з інших областей України. Там створені чудові умови для зеленого, спортивного туризму, є чудові бази відпочинку, багато гарних фотозон, де можна зробити прекрасні світлини на згадку про перебування на Херсонщині. Щоб дізнатися більше переходьте на наш сайт kherson-future.

Ті туристи, які вже побували у Голій Пристані, погодяться, що найбільш доглянута та цікава локація там – це набережна, звідки відкривається дивовижний вид на річку Конку. Тому тим, хто буде проїжджати повз цей населений пункт або ж їхати туди для якихось своїх цілей рекомендується відвідати цей мальовничий куточок. Там дуже гарно і є можливість зробити купу оригінальних, привабливих світлин.

Загальна характеристика набережної

Набережна у Голій Пристані розтягнулася майже на кілометр. Вона вважається найбільш акуратною та жвавою частиною міста, там майже завжди можна побачити багатьох місцевих жителів, які втікають від своїх проблем і негативних думок до річки Конка. Вона заспокоює своїм спокійним виглядом і дивовижною красою, відволікає від реальності, дає можливість насолодитися природою.

На території набережної росте чимало різноманітних квітів, дерев, які створюють неймовірний затишок і чудову атмосферу. Вздовж набережної розташовані різноманітні заклади: кафе, магазини, ресторани, кіоски.

Позаяк ця територія у місті вважається найгарнішою, там щороку проходять різноманітні міські заходи, в тому числі фестивалі «Купальські зорі» та «Український кавун – солодке диво».

Якщо запитати місцевих жителів про найгарніший куточок у місті, то це однозначно буде набережна, адже там доглянута територія, є багато вільного місця. Містяни полюбляють там відпочивати, хоча і буває, що самі ж смітять там.

Можна сказати, що з набережної й почало будуватися місто. Реконструкція цієї частини Голої Пристані почалася у 2001 році. Тоді за взірець була взята приваблива набережна Євпаторії.

Особливості набережної, які зацікавлять туристів

Туристи, відвідавши такий об’єкт у Голій Пристані, зможуть з задоволенням відпочити, споглядаючи на річку та милуючись місцевими краєвидами. Для дозвілля відвідувачів там встановлені спеціальні лавки, на яких можна посидіти, поспілкуватися, перепочити.

Окрім того, набережна Голої Пристані приваблює великою кількістю всіляких арт-об’єктів, які прикрашають територію. Серед них є скульптура кавуна, адже багато хто називає цей населений пункт кавуновою столицею Херсонщини. Також є скульптурна композиція Нептуна з русалками, жаби, яка нагадує про людські гріхи тощо.

Прогулюючись територією, дивлячись на скульптури, можна знайти багато цікавих фотозон для створення світлин. Більшість туристів не залишають місто, не зробивши світлини з кавуном чи Нептуном на набережній.

Привертають увагу також і витончені альтанки, малі архітектурні форми. Вони слугують неабиякою окрасою набережної, додають їй вишуканості, більш привабливого вигляду. Для тих, хто хоче бути ближче до води, є сходи, що ведуть до річки. Звідти відкриваються неймовірний краєвид на місцеву природу.

Тому набережну Голої Пристані можна вважати візитівкою міста. Це одна з найцікавіших зупинок у цьому населеному пункті, де можна буде чудово провести час і насолодитися перебуванням поруч з природою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.