Понеділок, 20 Травня, 2024

Херсонський винахідник Фред Бехер та його незвичайний годинник

“Лососевий пісок”, “Червоний кардинал” – не назви вин або кондитерських виробів. Так назвав лінійку своїх винаходів херсонський уселенець Фред Брехер. Автор годинника для дайвінгу додав ще й “Егейський пісок”. Загальний бренд винаходу називається “Horizon Nautilus”.

У годинника є дві версії циферблата. Один – для корпусу з нержавіючої сталі з шорсткою текстурою у центральній частині, інший – для бронзового корпусу з візерунком у центральній частині. Більше на kherson-future.com.ua.

Як народилася ідея популярного годинникового бренду

Бажанню створити незвичайний прилад для відліку часу передувало знайомство зі знаменитим романом письменника-фантаста Ж. Верна “Двадцять тисяч льє під водою”, в якому йдеться про велику кількість винаходів професора Аронакса.

Читаючи роман, юний херсонець уявляв, як виглядає підводне судно капітана Немо. Ці спогади стали основою для дизайну годинника, хоча, на перший погляд, між приладом для перевірки часу та підводним судном немає нічого спільного. Після прочитання роману хлопцю захотілося у будь-якому вигляді повернути ту славну епоху.

Звідти, через десятки років після публікації твору французькою мовою, запозичив фрагменти дизайну умілець із Херсона. Крім того, явним відсиланням до роману французького фантаста є друга назва бренду – Nautilus.

Говорячи про самого винахідника. варто відзначити його спадковість, адже він виріс у творчій херсонській родині дизайнерів та архітекторів. Починаючи з 2013 року, він був розробником великої серії моделей годинників для стартапів різних компаній. А як тільки він став батьком, вирішив створити вже власний продукт – годинник для любителів дайвінгу.

Перші моделі його винаходу були викладені на краудфандинговій платформі Kickstarter. У результаті годинник для дайвінгу за одинадцять днів було зібрано близько 70 000 доларів США. Першочергова мета винахідника становила 22 тисячі.

Особливий хронометр для любителів підводного плавання

За словами самого українського винахідника, коли він був зовсім юним, саме завдяки Жюлю Верну в хлопці прокинувся інтерес мрійника та фантазера, закладено основи любові до творчості.

Як і будь-якому гідному винаходу, появі годинника передував дизайн компонентів і самих годинників. Він був виконаний у 3D-форматі.

За визнанням Фреда, годинник має свою особливість: срібну монету, встановлену під сапфіровим склом.

“Коли ви дивитеся на задню кришку, то відчуваєте глибину”, – каже автор. А далі варто торкнутися і ми розуміємо, що це невелика хитрість, а задня кришка насправді гладка.

Бренд жителя Херсона – годинник для плавання під водою, зроблений у стилі в стилі ар деко (декоративне мистецтво) та стимпанк (науково-фантастичний напрям, створений на основі технології та декоративно-ужиткового мистецтва).

Навколо центру циферблата розташовуються маркери, що позначають часові показники, та хвилинна розмітка. На циферблат нанесені арабські цифри “три”, “шість” та “дев’ять”, які вдало гармонують із хвилинною доріжкою, виконаною у вікторіанському стилі. Дуже гарно виконано індикацію дати.

У годинника Ф. Бехера є ще одна особливість. Їх корпус діаметрів 42 мм досить складний за своєю конструкцією. Його становлять дві окремі деталі. Годинник Nautilus також забезпечений обертовим безелем на сто двадцять клацань. Той, своєю чергою, має вставку з нержавіючої сталі.

Однак, це ще не все. Винахідник продумав такий невіддільний (частина/ознака) аксесуар, який супроводжує годинник – ремінець. Він виконаний з каучуку, оснащений швидкознімними шпильками, а застібається за допомогою сталевої (або бронзової) застібкою, на якій вигравійовано літера N (Наутілус).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.