Понеділок, 20 Травня, 2024

Гідне представлення Херсонської області на всеукраїнському конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського

Херсонський край ніколи не переставав дивувати кількістю дійсно талановитих та відданих своїх справі людей. Можна назвати чимало вихідців із Херсонської області, хто своїми досягненнями підіймав авторитет України, підтверджував, що наша культура неймовірно багата, різноманітна та цікава. Більше на сайті kherson-future.com.ua.

Неодноразово херсонці показували себе з кращого боку саме в хореографії. VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського дав ще один привід пишатися своєю малою Батьківщиною, адже народні художні колективи «Сузір’я» та «Ладовиця» змогли продемонструвати високий рівень підготовки, чаруючу майстерність та красу українського танцю.

 У конкурсі приймало участь більше 1000 колективів з різних куточків України. Спостерігати за перебігом фестивалю було дуже цікаво. Усі учасники мали свої сильні сторони, прагнули показати справжній талант і саме завдяки ним це свято танцю вийшло таким атмосферним і захоплюючим. Усі, хто мав можливість подивитися виступи, зміг відчути силу та неповторність української культури, надихнутися мистецтвом, провести час з задоволенням і користю.

Обидва народні ансамблі Херсонщини мали честь представляти не лише Херсонську область, а й Херсонський державний університет зокрема, тому що вони відносяться до хореографічних колективів саме цього вищого навчального закладу. Художнім керівником «Ладовиці» є Валентин Васяк (доцент кафедри хореографічного мистецтва), а керівницею «Сузір’я» − Алла Рехліцька (завідувачка кафедри хореографічного мистецтва). Ансамбль «Ладовиця» члени журі віднесли до переможців ІІІ туру, а колектив «Сузір’я» виборов І місце та прийняв участь у святковому гала-концерті переможців, який відбувся 10 жовтня. Отриманий на фестивалі-конкурсі досвід студенти зможуть використати з користю, демонструючи і надалі свій талант усій Україні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.