П’ятниця, 24 Травня, 2024

Ціну проїзду в херсонських тролейбусах підвищили сьогодні, хоча обіцяли влітку

Підвищення тарифів на проїзд в тролейбусах Херсона відбудеться раніше анонсованої дати – 1 липня 2022 року. Буквально через тиждень виконавчий комітет вніс поправку до ним же прийнятого рішення. Надалі ціна квитка коштуватиме не 5, а 6 гривень. І нововведення набуло чинності відсьогодні. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Варто зазначити, що ухвалення рішення про підвищення тарифів на проїзд відбулося на засіданні виконкому 27 січня. Окремим пунктом у документі зазначалася дата підвищення вартості – 1 липня. Але минуло декілька днів, після чого цей абзац у документі на сайті Херсонської міської ради просто видалили. Таким чином нові тарифи на проїзд у міському електротранспорті почали діяти з моменту опублікування рішення.

Нагадаємо, на згаданому засіданні виконавчого комітету також підвищили ціни на проїзд у іншій категорії громадського транспорту – автобусах та малогабаритних маршрутках. Причиною рішення став різкий стрибок цін на пальне. Надалі пасажири будуть змушені платити за квиток 8 гривень, замість 6 гривень, як було раніше. Крім того, приблизно на 20% піднялася вартість проїзду внутрішньообласними міжміськими перевезеннями. Наприклад, ціна квитка на автобус «Каховка – Нова Каховка» та «Нова Каховка – Берислав» зросла на 5 гривень.

Як зазначають перевізники, ціна на пальне продовжує зростати. І якщо така динаміка збережеться, тарифи доведеться переглядати знову.

До речі, не обійшлося без підвищення цін на послуги херсонських таксі. На сьогоднішній день тариф по місту становить 8-9 кілометрів, замість звичних 7-8. А сума посадки становить 30 гривень, хоча до підняття становила 25. Такий стрибок викликав обурення серед городян, а багато хто відзначив, що тепер послуга приватних перевезень стала їм не по кишені.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.