Середа, 19 Червня, 2024

У Херсоні відклали підвищення тарифів на проїзд у малогабаритних маршрутках

Анонсоване зростання вартості квитка за проїзд в маршрутках малої місткості найближчим часом не передбачається. Незважаючи на те, що це рішення виносилося на порядок денний засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради, його не стали розглядати. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Транспортне питання – одне з найпроблемніших для обласного центру на сьогоднішній день. Причиною такої ситуації стало подорожчання метану з 34 до 38 гривень за літр, яким заправляються більшість водіїв малогабаритних мікроавтобусів, що курсують містом. В результаті більшість із них відмовилися виходити на маршрути, чим справили у Херсоні справжній транспортний колапс. Звичною картиною у мікрорайонах стали переповнені автобусні зупинки, де люди елементарно не можуть дістатися до роботи чи навчального закладу.

Погіршила ситуацію і «червона» карантинна зона, в якій перебуває Херсонщина з 15 жовтня. Згідно з правилами, водіям автобусів заборонено впускати пасажирів у салон на «стоячі» місця.

Муніципальна влада знайшла лише один вихід із ситуації – підвищення тарифів на проїзд, щоб приватним перевізникам працювати було не збитково. За словами чиновників, це рішення неминуче, проте прийняти його на сьогоднішній день поки що проблематично, оскільки потрібно врегулювати деякі юридичні аспекти.

Саме тому питання було знято з порядку денного та відправлено на доопрацювання.

Слід зазначити, що інших способів врегулювати транспортний колапс міська влада не знайшла. На компенсацію збитків приватним перевізникам у міському бюджеті коштів не передбачено. А наявність муніципальних «Богданів», придбаних нещодавно в Херсоні, покрити всі маршрути просто неможливо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.