П’ятниця, 24 Травня, 2024

Лікарі з Херсонщини претендуватимуть на престижну відзнаку за професіоналізм і милосердя

Нещодавно на Херсонщині було оголошено про початок масштабної всеукраїнської події у медичній галузі – конкурсу для лікарів і волонтерів за відзнаку «Орден Святого Пантелеймона», яка вручається за професіоналізм і милосердя. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Відзнака присуджується за вагомий внесок у галузь охорони здоров’я, гуманістичну діяльність, професійні успіхи. Вперше такі відзнаки було вручено ще у 2017 році у м. Київ.

Претендентів на таку відзнаку з Херсонщини буде обирати регіональна рада. Це можуть бути директори міських медичних закладів, лікарі, представники духовенства тощо. Організовує та координує роботу регіональної ради Ірина Сокур – директорка Херсонського онкологічного диспансеру.

Фінал цього конкурсу має відбутися 9 серпня 2022 року в Києві. Це день Святого великомученика та цілителя Пантелеймона. Переможці отримають не лише престижну відзнаку, але й грошову винагороду – 100 тис. грн.

Минулого року здобути таку важливу перемогу вдалося волонтеру Нідерландського благодійного фонду «Україна потребує допомоги» А. Ланенбергу з Херсонщини. Він отримав Орден в одній із номінацій і зміг повернутися з перемогою.

Найближчим часом мають бути опубліковані вимоги до учасників. Подавати заявку можуть не лише окремі люди, але й колективи, лікувальні заклади, організації. Найкращі претенденти регіонального етапу будуть брати участь у всеукраїнському конкурсі та боротися за «Орден Святого Пантелеймона».

Варто зазначити, що вже давно багато лікарів із Херсонщини покидають Україну та шукають роботу за кордоном, сподіваючись на кращу заробітну плату та умови праці. Вищезазначений конкурс є важливим і цінним, оскільки сприяє мотивації лікарів, медичних закладів, організацій і слугує для них чудовим приводом залишитися на Херсонщині та працювати тут.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.