Середа, 24 Квітня, 2024

Знову без світла та тепла: мешканців відомчого гуртожитку на Херсонщині знову знеструмили

Випробування для 26 сімей, які проживають у гуртожитку, що належить Каховському заводу електрозварювального обладнання, продовжуються. Понад два місяці будівля перебуває знеструмленою Херсонобленерго за борги. Примітно, що мешканці бухгалтерії заводу за рахунками платили справно, але далі гроші не проводилися. Спочатку у становище каховчан увійшов місцевий бізнесмен, який на якийсь час надав генератор. Потім із місцевого бюджету було виділено 40 тисяч гривень, щоб покрити витрати сусідському магазину, до якого під’єднали гуртожиток. Але гроші «згоріли» швидко, і сім’ї знову продовжують жити у холоді та без електрики. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Як розповідає Галина, яка проживає разом із сім’яю в одній із кімнат згаданої будівлі, температура в приміщені досягає всього 4 градуси. Через це їм доводиться спати під кількома ковдрами у верхньому одязі. А щоб було тепліше, попередньо нагрівають пляшки з водою та кладуть у ліжко.

Усі мешканці впевнені, що керівництво ПрАТ «КЗЕСО» просто їх обдурило, адже боргів по комунальним платежам вони не мають. При цьому адміністрація ніяк не коментує такої ситуації. Єдине, що заявив голова правління заводу, Герой України Ярослав Микітін: приватизувати будинок гуртожитку. При цьому було названо шалену суму для продажу – 25 мільйонів гривень. Зрозуміло, що таких сум сім’ї не мають.

Тому ситуація навколо відомчого гуртожитку продовжує бути невирішеною. При цьому підприємство перебуває на межі банкрутства: більше року не функціонує, маючи заборгованість перед працівниками із зарплати близько 50 мільйонів гривень. Окрім того, КЗЕСО виставив на торги власний стадіон, розташований у центрі міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.