Четвер, 23 Травня, 2024

На Херсонщині компанія підлітків розважаючись розкурочила меморіал воїнам Другої світової війни

Підліткова енергія, спрямована у негативне русло, вражає своєю жорстокістю. Черговий випадок такої поведінки стався у селі Токарівка Дар`ївської територіальної громади. Там компанія із 12-річних підлітків вирішила поглумитися над меморіалом воїнам, які загинули на фронтах Другої світової війни. В результаті хулігани зірвали частину кам’яних плит, у тому числі й ті, де були викарбувані прізвища односельчан, що воювали. Докладніше про інцидент читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Пригода моментально стала надбанням гласності у Токарівці. Втім, знайти винуватців не було вкрай важко: інспектор з безпеки громадського порядку оперативно встановив їхні особи. Як зізналися самі підлітки, вони не планували мародерствувати. Їм просто не було чим зайнятися, тому й вирішили заради забави розкуротити меморіал. Коли ж вдосталь «награлися», склали плити біля пам’ятника.

Оскільки малолітні порушники не потрапляють під адміністративну відповідальність, на них чекала виключно профілактична бесіда від інспектора (у тому числі – і про важливість цінувати пам’ять наших воювавших предків). А от батьки школярів так просто не відбудуться. Їм на руки потрапив протокол про неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей, який передбачає штраф. Крім того, попереду їх чекає захід щодо відновлення сільського монумента за власний рахунок. Не буде зайвим і залучити нащадків до цього процесу.

Нагадаємо, наприкінці листопада в Херсоні два підлітки теж «в якості розваги» вирішили вирвати на перехресті дорожній знак. А кількома місяцями раніше у Великій Олексадрівці школярі придумали «жарт» над сплячим на вулиці п’яницею – підпалили його. В результаті той помер від численних опіків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.