Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні на місці флагштока, що впав, поставлять новий – за 18,9 мільйонів гривень

Схоже, обласному центру без флагштока ну зовсім ніяк. Ще свіжа в пам’яті подія, що облетіла всю Україну, коли в 2021 році до 30-річчя Дня Незалежності України біля будівлі обласної бібліотеки було встановлено найвищий у країні флагшток. Але популярним його зробило не це. Ще до відкриття стропи конструкції не витримали, внаслідок чого вона впала. І ось із настанням нового року агентство регіонального розвитку «Офіс Євроінтеграції Херсонської області» оголосило закупівлю на проектування, виготовлення та монтаж нового флагштока. Докладніше про це читайте на сайті – kherson-future.com.ua.

Повідомляється, що стартова ціна торгів складає 18,9 мільйона гривень. Роботи планують розпочати 1 березня, а завершити – до відзначення Дня Незалежності. Крім самої конструкції з Гербом України, на території біля Херсонської обласної бібліотеки імені Гончара проектантами заплановано встановлення паркові лавок та сміттєвих урн.

Також зазначається, що монументальність флагштока має бути не меншою, ніж у попереднього. Так, висота конструкції становитиме 70 метрів (стільки ж за висотою був і «попередник»).

Нагадаємо, минулого року 30-тонний флагшток не просто впав, а приземлився прямо на позашляховик чиновника, який відповідав за його встановлення. Причиною падіння назвали неякісні стропи, якими забезпечив підрядників виробник. Загалом до 30-річчя Незалежності України з ініціативи президента було відкрито 17 флагштоків у всій країні. Але найбільшу «популярність» заробив саме херсонський. При тому що офіційного його так і не відкрили. 22 серпня 2021 року металеву конструкцію розібрали та вивезли вантажівками. Як повідомили невдовзі у Херсонській ОДА, він відновленню не підлягає.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.