Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсонській області вирощують коропів, вартістю в тисячі доларів

Житель села Геройське (Голопристанський район) Юрій Насадюк має незвичне хобі. У його водоймі живуть найкрасивіші в світі декоративні риби – японські коропи які. Такий статус вони отримали завдяки яскравій лусці, за що їх ще називають парчеві коропи. Більше інформації на сайті kherson-future.com.ua.

Першого постояльця для майбутньої ферми Юрій купив у фаната декоративних риб, який привіз таку екзотику з-за кордону. Спочатку чоловік планував розвинути виробництво і продавати рибу російським цінителям делікатесів. Адже один короп коштує більше тисячі доларів, а колекція – десятки тисяч. Але плани зруйнували військові події з Росією, тому співпрацювати з окупантами Юрій передумав. У нашій же країні на таку дивину попиту немає.

Однак рибовод своє хобі не закинув. Його ставок на території особистого домоволодіння часто відвідують не тільки односельці, а й приїжджі з інших населених пунктів області. Є й постійні гості, які регулярно привозять коропам що-небудь смачне.

Варто зазначити, що їжі екзотичні риби невибагливі. Їдять, як креветку і мотиля, так і собачий корм. Головне, щоб у водоймі дотримувався правильний температурний режим і завжди був кисень.

В планах у Юрія Насадюка облаштувати простір для туристів: викопати ставок, упорядкувати зону відпочинку. Все тому, що про незвичайних риб тепер знають не тільки жителі області, а й туристи з інших регіонів України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.