Понеділок, 20 Травня, 2024

Із Києва до Херсона курсуватимуть модернізовані вагони-трансформери

Комфортний і безпечний транспортний засіб – це запорука вдалої поїздки, яка принесе задоволення та залишить позитивні враження. Херсонці, які часто їздять потягом «Київ-Херсон», мають привід для радості – вже з 12 листопада у цьому напрямку курсуватимуть модернізовані вагони-трансформери, які зможуть забезпечити пасажирам відповідні умови для гарної, зручної поїздки. Більше інформації – на сайті kherson-future.

Ці вагони можуть слугувати і для довгих, і для коротких маршрутів. Всі вони мають продуману та ефективну конструкцію, що відповідає сучасним вимогам і правилам.

Комфорт і зручність пасажирам буде забезпечено завдяки наявності дахових кондиціонерів, нових віконних блоків, спеціальних ролет, які успішно захищатимуть від сонця (особливо актуальні в літній період).

Окремим цінним і сучасним оснащенням вагонів, яке дуже порадує прихильників гаджетів, являється USB-рoзетка. Вона встановлена біля кожного місця, що дозволить людині легко та без зайвих зусиль поставити свій телефон чи інший пристрій на зарядку. З цією метою також зробили спеціальні полички під столиками у вагонах, куди можна буде покласти гаджет, щоб не тримати постійно в руках.

Окрім того, кожне купе матиме свою сучасну систему клімат-контролю, що також забезпечить комфортне перебування всіх пасажирів у поїзді. 

Із початку цього року «Укрзалізниця» оновила таким чином понад п’ятнадцять вагонів. Також стала відома приблизна вартість такого ремонту – 16 млн. гривень. В той час як придбання нового вагону обійдеться дорожче, за нього доведеться заплатити вдвічі більшу суму. Тому така модернізація виправдана та дозволяє зекономити значні кошти.

Сподіватимемось, що херсонці тепер зможуть насолоджуватися поїздками до столиці та по-справжньому відпочивати у дорозі, не переймаючись за власний комфорт.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.